LQ125T1JX03C

| Panelmodell | LQ125T1JX03C |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 2560×1440 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ125T1JX03C-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 2560(RGB)×1440 , Quad-HD+ |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 282.68(W)×168.81(H) ×4.9(D) mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| ljusstyrka | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 16.7M |
| Lamptyp | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Formstil | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Signalgränssnitt | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ125T1JX03C.
SHARP LQ125T1JX03C är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125T1JX03C pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125T1JX03C eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125T1JX03C-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ125T1JX03C är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125T1JX03C pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125T1JX03C eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125T1JX03C-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ125T1JX03C"
- SHARP LQ125T1JX03C
- LQ125T1JX03C datablad
- LQ125T1JX03C-bild
- LQ125T1JX03C pris
- LQ125T1JX03C-distributör
