LQ125T1JX05-E

| Panelmodell | LQ125T1JX05-E |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 2560×1440 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ125T1JX05-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD+) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 276.48 × 155.52 (H×V) |
| Kontur (mm) | - |
| luminans | - |
| Kontrastförhållande | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Svar | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 16.7M |
| bakgrundsbelysning | WLED , With LED Driver |
| Skissform | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (4 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ125T1JX05-E.
SHARP LQ125T1JX05-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125T1JX05-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125T1JX05-E eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125T1JX05-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ125T1JX05-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125T1JX05-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125T1JX05-E eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125T1JX05-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ125T1JX05-E"
- SHARP LQ125T1JX05-E
- LQ125T1JX05-E datablad
- LQ125T1JX05-E-bild
- LQ125T1JX05-E pris
- LQ125T1JX05-E-distributör

