LTF550HJ04-A01

| Panelmodell | LTF550HJ04-A01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LTF550HJ04-A01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1209.6×680.4 mm |
| Översikt | 1247.6×719.9 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Reflection 1.0% (Max.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.07B (10-bit) , CIE1931 79% |
| Respons tid | 10 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SAMSUNG LTF550HJ04-A01.
SAMSUNG LTF550HJ04-A01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTF550HJ04-A01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTF550HJ04-A01 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTF550HJ04-A01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF550HJ04-A01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG LTF550HJ04-A01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG LTF550HJ04-A01 eller andra SAMSUNG LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG LTF550HJ04-A01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LTF550HJ04-A01"
- SAMSUNG LTF550HJ04-A01
- LTF550HJ04-A01 datablad
- LTF550HJ04-A01-bild
- LTF550HJ04-A01 pris
- LTF550HJ04-A01-distributör

