NT133WHM-N22

| Panelmodell | NT133WHM-N22 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NT133WHM-N22-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 293.42(H)×164.97(V) mm |
| Skiss Dim. | 314.1(H)×188.75(V) ×3.6(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare |
| luminans | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | - |
| Respons tid | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/30/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Färg | 262K 47% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NT133WHM-N22.
BOE NT133WHM-N22 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NT133WHM-N22 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NT133WHM-N22 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NT133WHM-N22-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NT133WHM-N22 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NT133WHM-N22 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NT133WHM-N22 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NT133WHM-N22-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NT133WHM-N22"
- BOE NT133WHM-N22
- NT133WHM-N22 datablad
- NT133WHM-N22-bild
- NT133WHM-N22 pris
- NT133WHM-N22-distributör
