NV116WHM-N41

| Panelmodell | NV116WHM-N41 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N41-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 256.125×144 mm |
| Översikt | 278×168×3 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Inspänning | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV116WHM-N41.
BOE NV116WHM-N41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N41 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N41 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV116WHM-N41"
- BOE NV116WHM-N41
- NV116WHM-N41 datablad
- NV116WHM-N41-bild
- NV116WHM-N41 pris
- NV116WHM-N41-distributör

