NV116WHM-N43

| Panelmodell | NV116WHM-N43 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N43-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 256.125 × 144 (H×V) |
| Kontur (mm) | 278 × 168 × 3 (H×V×D) |
| luminans | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Svar | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 262K 45% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | 6S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (2 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV116WHM-N43.
BOE NV116WHM-N43 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N43 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N43 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N43-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N43 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N43 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N43 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N43-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV116WHM-N43"
- BOE NV116WHM-N43
- NV116WHM-N43 datablad
- NV116WHM-N43-bild
- NV116WHM-N43 pris
- NV116WHM-N43-distributör
