NV116WHM-N45

| Panelmodell | NV116WHM-N45 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N45-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 256.125(W)×144(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 278(W)×168(H) ×3(D) mm |
| Yta | - |
| ljusstyrka | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 262K 50% (CIE1931) |
| Lamptyp | 8S3P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Formstil | - |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV116WHM-N45.
BOE NV116WHM-N45 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N45 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N45 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N45-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N45 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV116WHM-N45 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV116WHM-N45 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV116WHM-N45-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV116WHM-N45"
- BOE NV116WHM-N45
- NV116WHM-N45 datablad
- NV116WHM-N45-bild
- NV116WHM-N45 pris
- NV116WHM-N45-distributör

