NV125FHM-N41

| Panelmodell | NV125FHM-N41 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV125FHM-N41-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 276.48 × 155.52 (H×V) |
| Kontur (mm) | 290.5 × 180.9 × 3 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare |
| luminans | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 262K 50% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | 5S6P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Skissform | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV125FHM-N41.
BOE NV125FHM-N41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV125FHM-N41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV125FHM-N41 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV125FHM-N41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV125FHM-N41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV125FHM-N41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV125FHM-N41 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV125FHM-N41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV125FHM-N41"
- BOE NV125FHM-N41
- NV125FHM-N41 datablad
- NV125FHM-N41-bild
- NV125FHM-N41 pris
- NV125FHM-N41-distributör
