NV133FHM-N53

| Panelmodell | NV133FHM-N53 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N53-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Visningsområde | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| ljusstyrka | 300 cd/m² (Typ.) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Visa färger | 262K 72% (CIE1931) |
| Frekvens | 60Hz |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamptyp | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV133FHM-N53.
BOE NV133FHM-N53 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV133FHM-N53 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV133FHM-N53 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV133FHM-N53-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N53 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV133FHM-N53 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV133FHM-N53 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV133FHM-N53-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV133FHM-N53"
- BOE NV133FHM-N53
- NV133FHM-N53 datablad
- NV133FHM-N53-bild
- NV133FHM-N53 pris
- NV133FHM-N53-distributör

