NV133FHM-N54

| Panelmodell | NV133FHM-N54 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N54-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Skiss Dim. | 300.56(H)×187.45(V) ×2.4(D) mm |
| luminans | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 262K 72% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Form Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE NV133FHM-N54.
BOE NV133FHM-N54 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV133FHM-N54 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV133FHM-N54 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV133FHM-N54-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N54 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE NV133FHM-N54 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE NV133FHM-N54 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE NV133FHM-N54-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "NV133FHM-N54"
- BOE NV133FHM-N54
- NV133FHM-N54 datablad
- NV133FHM-N54-bild
- NV133FHM-N54 pris
- NV133FHM-N54-distributör
