PD104VT1N1
| Panelmodell | PD104VT1N1 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104VT1N1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×185.1×13 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104VT1N1.
PVI PD104VT1N1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104VT1N1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104VT1N1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104VT1N1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104VT1N1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104VT1N1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104VT1N1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104VT1N1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104VT1N1"
- PVI PD104VT1N1
- PD104VT1N1 datablad
- PD104VT1N1-bild
- PD104VT1N1 pris
- PD104VT1N1-distributör

