PD104VT4
| Panelmodell | PD104VT4 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104VT4-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 221.3×169.5×1.4 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104VT4.
PVI PD104VT4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104VT4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104VT4 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104VT4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104VT4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104VT4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104VT4 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104VT4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104VT4"
- PVI PD104VT4
- PD104VT4 datablad
- PD104VT4-bild
- PD104VT4 pris
- PD104VT4-distributör

