PD121XL1
| Panelmodell | PD121XL1 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD121XL1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 260.5×204×12.67 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD121XL1.
PVI PD121XL1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD121XL1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD121XL1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD121XL1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD121XL1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD121XL1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD121XL1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD121XL1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD121XL1"
- PVI PD121XL1
- PD121XL1 datablad
- PD121XL1-bild
- PD121XL1 pris
- PD121XL1-distributör

