S029Q01

| Panelmodell | S029Q01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 320×120 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S029Q01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×26.284 mm |
| Översikt | 76.9×37.72×3.4 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 61% |
| Respons tid | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI , 50 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S029Q01.
CDTECH S029Q01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S029Q01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S029Q01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S029Q01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S029Q01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S029Q01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S029Q01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S029Q01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S029Q01"
- CDTECH S029Q01
- S029Q01 datablad
- S029Q01-bild
- S029Q01 pris
- S029Q01-distributör

