S043TWQ68HG

| Panelmodell | S043TWQ68HG |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S043TWQ68HG-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | S043TWQ |
| Nyckelord Desc. | 4.3 inch, 480*272, 500nits, 40pins, TFT interface, LCM Module |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 480×272 |
| Bildförhållande | 16:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 105.5 (W) × 67.2 (H) mm |
| Max. Djup | 2.9 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 500 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/50 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 6 o'clock |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | TTL |
| Gränssnittspinnar | 40 Pins |
| Pekskärmen | Touch Optional |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S043TWQ68HG.
CDTECH S043TWQ68HG är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S043TWQ68HG pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S043TWQ68HG eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S043TWQ68HG-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043TWQ68HG är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S043TWQ68HG pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S043TWQ68HG eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S043TWQ68HG-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S043TWQ68HG"
- CDTECH S043TWQ68HG
- S043TWQ68HG datablad
- S043TWQ68HG-bild
- S043TWQ68HG pris
- S043TWQ68HG-distributör
