S043WQ39H

| Panelmodell | S043WQ39H |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ39H-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Översikt | 105.5×67.2×3.8 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 7S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S043WQ39H.
CDTECH S043WQ39H är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S043WQ39H pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S043WQ39H eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S043WQ39H-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ39H är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S043WQ39H pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S043WQ39H eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S043WQ39H-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S043WQ39H"
- CDTECH S043WQ39H
- S043WQ39H datablad
- S043WQ39H-bild
- S043WQ39H pris
- S043WQ39H-distributör

