S046QWV04HSO

| Panelmodell | S046QWV04HSO |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S046QWV04HSO-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | S046QWV |
| Nyckelord Desc. | 4.6 inch 800*320, 550nits, 40pins, RGB interface, Bar Panel |
| Produktklass | Product Tags : Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 800×320 |
| Bildförhållande | 8:3 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 108 (W) × 43.2 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 120.7 (W) × 56.16 (H) mm |
| Max. Djup | 3.1 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 550 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/70/75 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 12 o'clock |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | TTL |
| Gränssnittspinnar | 40 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S046QWV04HSO.
CDTECH S046QWV04HSO är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S046QWV04HSO pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S046QWV04HSO eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S046QWV04HSO-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S046QWV04HSO är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S046QWV04HSO pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S046QWV04HSO eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S046QWV04HSO-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S046QWV04HSO"
- CDTECH S046QWV04HSO
- S046QWV04HSO datablad
- S046QWV04HSO-bild
- S046QWV04HSO pris
- S046QWV04HSO-distributör
