S050WV02

| Panelmodell | S050WV02 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S050WV02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Översikt | 120.7×76.3×3.3 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S050WV02.
CDTECH S050WV02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S050WV02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S050WV02 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S050WV02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S050WV02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S050WV02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S050WV02 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S050WV02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S050WV02"
- CDTECH S050WV02
- S050WV02 datablad
- S050WV02-bild
- S050WV02 pris
- S050WV02-distributör

