SFHD43IIE01-P01
| Panelmodell | SFHD43IIE01-P01 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 1920×388 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| SFHD43IIE01-P01-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nyckelord Desc. | 43'' Bar LCD, 1920*378, 51pins, 750nits, LVDS Interface, Used on Subway. |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 1920×388 |
| Bildförhållande | >3:1 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 1073.78 (W) × 211 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 1112.3 (W) × 245.3 (H) mm |
| Max. Djup | 19.75 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 750 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 16.7M/1.07B |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | LVDS |
| Gränssnittspinnar | 51 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand SFHD43IIE01-P01.
White Brand SFHD43IIE01-P01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand SFHD43IIE01-P01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand SFHD43IIE01-P01 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand SFHD43IIE01-P01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand SFHD43IIE01-P01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand SFHD43IIE01-P01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand SFHD43IIE01-P01 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand SFHD43IIE01-P01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "SFHD43IIE01-P01"
- White Brand SFHD43IIE01-P01
- SFHD43IIE01-P01 datablad
- SFHD43IIE01-P01-bild
- SFHD43IIE01-P01 pris
- SFHD43IIE01-P01-distributör
