TA010QQH10
| Panelmodell | TA010QQH10 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,0.79 inch, 180×120 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| TA010QQH10-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Nyckelord Desc. | 0.8 inch small smart watch square oled display spi interface |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | AMOLED Display Panel |
| Panelsammansättning | OLED |
| Upplösning | 180×120 |
| Bildförhållande | 15:10 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Circular |
| Aktivt område | 20.03 (W) × 13.36 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 22.23 (W) × 18.32 (H) mm |
| Max. Djup | 0.75 mm |
| ljusstyrka | 350 (Typ.) |
| Grå Djup | 8-bit |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Kontrollant | RM67160 |
| Gränssnittstyp | SPI |
| Gränssnittspinnar | 30 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -40 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TA010QQH10.
White Brand TA010QQH10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA010QQH10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA010QQH10 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA010QQH10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TA010QQH10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA010QQH10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA010QQH10 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA010QQH10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TA010QQH10"
- White Brand TA010QQH10
- TA010QQH10 datablad
- TA010QQH10-bild
- TA010QQH10 pris
- TA010QQH10-distributör
