TA055FHV02
| Panelmodell | TA055FHV02 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| TA055FHV02-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Nyckelord Desc. | new product 5.5 inch high resolution 1080*1920 smart phone oled display with HDMI interface |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | AMOLED Display Panel |
| Panelsammansättning | OLED |
| Upplösning | 1080×1920 |
| Bildförhållande | 9:16 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 68.3 (W) × 121.42 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 70.66 (W) × 128.36 (H) mm |
| Max. Djup | 0.74 mm |
| ljusstyrka | 300 (Typ.) |
| Grå Djup | 8-bit |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Kontrollant | W/O RAM |
| Gränssnittstyp | MIPI |
| Gränssnittspinnar | 40 Pins |
| Pekskärmen | PCAP |
| Drifttemp. | -20 ~ 60 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TA055FHV02.
White Brand TA055FHV02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA055FHV02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA055FHV02 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA055FHV02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TA055FHV02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA055FHV02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA055FHV02 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA055FHV02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TA055FHV02"
- White Brand TA055FHV02
- TA055FHV02 datablad
- TA055FHV02-bild
- TA055FHV02 pris
- TA055FHV02-distributör
