TA095QQH10
| Panelmodell | TA095QQH10 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,0.95 inch, 180×120 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TA095QQH10-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nyckelord Desc. | TDO 0.95 inch LCD display, small square screen, low temperature screen, OLED display, high resolution |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelsammansättning | OLED |
| Upplösning | 180×120 |
| Bildförhållande | 15:10 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 20.03 (W) × 13.36 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 22.23 (W) × 18.32 (H) mm |
| Max. Djup | 0.75 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 350 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | SPI |
| Gränssnittspinnar | 30 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TA095QQH10.
White Brand TA095QQH10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA095QQH10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA095QQH10 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA095QQH10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TA095QQH10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA095QQH10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA095QQH10 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA095QQH10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TA095QQH10"
- White Brand TA095QQH10
- TA095QQH10 datablad
- TA095QQH10-bild
- TA095QQH10 pris
- TA095QQH10-distributör
