TCG066AALPAANN-GN00

| Panelmodell | TCG066AALPAANN-GN00 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×92 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG066AALPAANN-GN00-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 164.4×18.906 mm |
| Översikt | 196.9×27.75 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 75% |
| Respons tid | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG066AALPAANN-GN00.
Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG066AALPAANN-GN00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG066AALPAANN-GN00 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG066AALPAANN-GN00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG066AALPAANN-GN00"
- Kyocera TCG066AALPAANN-GN00
- TCG066AALPAANN-GN00 datablad
- TCG066AALPAANN-GN00-bild
- TCG066AALPAANN-GN00 pris
- TCG066AALPAANN-GN00-distributör

