TCG070WVLPAANN-AN50-S

| Panelmodell | TCG070WVLPAANN-AN50-S |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG070WVLPAANN-AN50-S-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Visningsområde | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Översiktstorlek | 165(W)×104.4(H) ×8.5(D) mm |
| ljusstyrka | 900 cd/m² (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | 12 o'clock |
| Visa färger | 262K |
| Frekvens | - |
| Vikt | 195g (Typ.) |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | 154.4(W)×93.4(H) mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Respons tid | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lamptyp | 2 strings WLED , 50K hours , Without Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S.
Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG070WVLPAANN-AN50-S"
- Kyocera TCG070WVLPAANN-AN50-S
- TCG070WVLPAANN-AN50-S datablad
- TCG070WVLPAANN-AN50-S-bild
- TCG070WVLPAANN-AN50-S pris
- TCG070WVLPAANN-AN50-S-distributör
