TCG070WVLPBAGC-NA50

| Panelmodell | TCG070WVLPBAGC-NA50 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG070WVLPBAGC-NA50-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 152.4×91.44 mm |
| Översikt | 165×104.4×10.67 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Respons tid | 5/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50.
Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG070WVLPBAGC-NA50"
- Kyocera TCG070WVLPBAGC-NA50
- TCG070WVLPBAGC-NA50 datablad
- TCG070WVLPBAGC-NA50-bild
- TCG070WVLPBAGC-NA50 pris
- TCG070WVLPBAGC-NA50-distributör

