TD141TGCD2
| Panelmodell | TD141TGCD2 |
|---|---|
| Panel varumärke | Toppoly |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | LTPS TFT-LCD |
| TD141TGCD2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Översikt | 299×227×5.45 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 8/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 40/40/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Toppoly TD141TGCD2.
Toppoly TD141TGCD2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Toppoly TD141TGCD2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Toppoly TD141TGCD2 eller andra Toppoly LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Toppoly TD141TGCD2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD141TGCD2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Toppoly TD141TGCD2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Toppoly TD141TGCD2 eller andra Toppoly LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Toppoly TD141TGCD2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TD141TGCD2"
- Toppoly TD141TGCD2
- TD141TGCD2 datablad
- TD141TGCD2-bild
- TD141TGCD2 pris
- TD141TGCD2-distributör

