TD141TRCE1
| Panelmodell | TD141TRCE1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Toppoly |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | LTPS TFT-LCD |
| TD141TRCE1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | CCFL |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Toppoly TD141TRCE1.
Toppoly TD141TRCE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Toppoly TD141TRCE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Toppoly TD141TRCE1 eller andra Toppoly LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Toppoly TD141TRCE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD141TRCE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Toppoly TD141TRCE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Toppoly TD141TRCE1 eller andra Toppoly LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Toppoly TD141TRCE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TD141TRCE1"
- Toppoly TD141TRCE1
- TD141TRCE1 datablad
- TD141TRCE1-bild
- TD141TRCE1 pris
- TD141TRCE1-distributör

