TFT-GG1N4332LTSW-W-E
| Panelmodell | TFT-GG1N4332LTSW-W-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.2 inch, 240×432 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT-GG1N4332LTSW-W-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 47.952×95.472 mm |
| Översikt | 54.8×113.28 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 750:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 38.8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/65/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 40 pins |
| Inspänning | 1.65/2.5/2.5V (Min.)(IOVCC/VCC/VCI) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E.
TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT-GG1N4332LTSW-W-E"
- TRULY TFT-GG1N4332LTSW-W-E
- TFT-GG1N4332LTSW-W-E datablad
- TFT-GG1N4332LTSW-W-E-bild
- TFT-GG1N4332LTSW-W-E pris
- TFT-GG1N4332LTSW-W-E-distributör

