TFT1024600-11-E
| Panelmodell | TFT1024600-11-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT1024600-11-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 222.72×125.28 mm |
| Översikt | 243×146.5×3.78 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Respons tid | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/50/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 3S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT1024600-11-E.
TRULY TFT1024600-11-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024600-11-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024600-11-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024600-11-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1024600-11-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024600-11-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024600-11-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024600-11-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT1024600-11-E"
- TRULY TFT1024600-11-E
- TFT1024600-11-E datablad
- TFT1024600-11-E-bild
- TFT1024600-11-E pris
- TFT1024600-11-E-distributör

