TFT1024600-16-E
| Panelmodell | TFT1024600-16-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT1024600-16-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×90 mm |
| Översikt | 165.65×100.86×4.67 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 54 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT1024600-16-E.
TRULY TFT1024600-16-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024600-16-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024600-16-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024600-16-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1024600-16-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024600-16-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024600-16-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024600-16-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT1024600-16-E"
- TRULY TFT1024600-16-E
- TFT1024600-16-E datablad
- TFT1024600-16-E-bild
- TFT1024600-16-E pris
- TFT1024600-16-E-distributör

