TL043WQH31
| Panelmodell | TL043WQH31 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TL043WQH31-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | TL043WQH |
| Nyckelord Desc. | TDO 4.3inch 480*272 TFT LCD Module, 40pins RGB |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 480×272 |
| Bildförhållande | 16:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 105.5 (W) × 67.15 (H) mm |
| Max. Djup | 2.9 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 300 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 6 o'clock |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | CPU/RGB |
| Gränssnittspinnar | 40 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TL043WQH31.
White Brand TL043WQH31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TL043WQH31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TL043WQH31 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TL043WQH31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TL043WQH31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TL043WQH31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TL043WQH31 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TL043WQH31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TL043WQH31"
- White Brand TL043WQH31
- TL043WQH31 datablad
- TL043WQH31-bild
- TL043WQH31 pris
- TL043WQH31-distributör
