TM057QDHG04

| Panelmodell | TM057QDHG04 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM057QDHG04-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM057QDHG04.
TIANMA TM057QDHG04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM057QDHG04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM057QDHG04 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM057QDHG04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM057QDHG04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM057QDHG04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM057QDHG04 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM057QDHG04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM057QDHG04"
- TIANMA TM057QDHG04
- TM057QDHG04 datablad
- TM057QDHG04-bild
- TM057QDHG04 pris
- TM057QDHG04-distributör
