TV156FHM-NH0

| Panelmodell | TV156FHM-NH0 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TV156FHM-NH0-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 344.16(W)×193.59(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 350.76(W)×216.25(H) ×3.2(D) mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 262K 45% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE TV156FHM-NH0.
BOE TV156FHM-NH0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE TV156FHM-NH0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE TV156FHM-NH0 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE TV156FHM-NH0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE TV156FHM-NH0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE TV156FHM-NH0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE TV156FHM-NH0 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE TV156FHM-NH0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TV156FHM-NH0"
- BOE TV156FHM-NH0
- TV156FHM-NH0 datablad
- TV156FHM-NH0-bild
- TV156FHM-NH0 pris
- TV156FHM-NH0-distributör

