V500DJ2-QS5

| Panelmodell | V500DJ2-QS5 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ2-QS5-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1095.84×616.41 mm |
| Översikt | 1122.32×668.16 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 4000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Respons tid | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ2-QS5.
INNOLUX V500DJ2-QS5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-QS5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-QS5 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-QS5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ2-QS5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-QS5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-QS5 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-QS5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ2-QS5"
- INNOLUX V500DJ2-QS5
- V500DJ2-QS5 datablad
- V500DJ2-QS5-bild
- V500DJ2-QS5 pris
- V500DJ2-QS5-distributör
