V500DJ7-ME5

| Panelmodell | V500DJ7-ME5 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ7-ME5-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 1095.84(H)×616.41(V) mm |
| Skiss Dim. | 1125.36(H)×651.24(V) ×25.42(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| luminans | 280 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ7-ME5.
INNOLUX V500DJ7-ME5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ7-ME5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ7-ME5 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ7-ME5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ7-ME5 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ7-ME5 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ7-ME5 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ7-ME5-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ7-ME5"
- INNOLUX V500DJ7-ME5
- V500DJ7-ME5 datablad
- V500DJ7-ME5-bild
- V500DJ7-ME5 pris
- V500DJ7-ME5-distributör

