ZJ043NA-01D

| Panelmodell | ZJ043NA-01D |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ZJ043NA-01D-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 480(RGB)×272 , WQVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 95.04(W)×53.856(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 105.5(W)×67.2(H) ×4.5(D) mm |
| Yta | Antiglare |
| ljusstyrka | 640 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Bästa visa på | 6 o'clock |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visa färger | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Lamptyp | 7S2P WLED , 20K hours , Without Driver |
| Frekvens | - |
| Pekskärm | Embeded Touch |
| Panelvikt | TBD |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 67 pins , FPC |
| Inspänning | 1.8/3.3V (DVDD/AVDD) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX ZJ043NA-01D.
INNOLUX ZJ043NA-01D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX ZJ043NA-01D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX ZJ043NA-01D eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX ZJ043NA-01D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX ZJ043NA-01D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX ZJ043NA-01D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX ZJ043NA-01D eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX ZJ043NA-01D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ZJ043NA-01D"
- INNOLUX ZJ043NA-01D
- ZJ043NA-01D datablad
- ZJ043NA-01D-bild
- ZJ043NA-01D pris
- ZJ043NA-01D-distributör

