A070FW03 V4

| Panelmodell | A070FW03 V4 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| A070FW03 V4-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 154.08×86.58 mm |
| Översikt | 164.9×100 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 25%) |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | |
| Respons tid | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Inspänning | 5/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO A070FW03 V4.
AUO A070FW03 V4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO A070FW03 V4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO A070FW03 V4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO A070FW03 V4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO A070FW03 V4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO A070FW03 V4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO A070FW03 V4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO A070FW03 V4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "A070FW03 V4"
- AUO A070FW03 V4
- A070FW03 V4 datablad
- A070FW03 V4-bild
- A070FW03 V4 pris
- A070FW03 V4-distributör
