Översikt
Specifikation
AA104VB01

AA104VB01 Grundläggande information
| Panelmodell | AA104VB01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VB01-pris | Begär pris och ledtid |
AA104VB01 Mekaniska egenskaper
| Punktlösning | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel densitet | 76 PPI |
| Bildförhållande | 4:3 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Landskap eller Porträtt | Landscape type |
| Pekskärmen | Without |
AA104VB01 Optiska funktioner
| Solljus läsbar | N |
|---|
