AM-640480ETMCW-00H(R)

| Panelmodell | AM-640480ETMCW-00H(R) |
|---|---|
| Panel varumärke | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480ETMCW-00H(R)-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243.5×176.3×10 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 750:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 62% |
| Respons tid | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R).
AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) eller andra AMPIRE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R) eller andra AMPIRE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AM-640480ETMCW-00H(R)"
- AMPIRE AM-640480ETMCW-00H(R)
- AM-640480ETMCW-00H(R) datablad
- AM-640480ETMCW-00H(R)-bild
- AM-640480ETMCW-00H(R) pris
- AM-640480ETMCW-00H(R)-distributör

