AMS429QC08
| Panelmodell | AMS429QC08 |
|---|---|
| Panel varumärke | SAMSUNG SMD |
| descrition | AM-OLED ,4.3 inch, 540×960 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| AMS429QC08-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 53.46×95.04 mm |
| Översikt | 60.46×119.1×4.24 mm |
| Yta | Hard coating |
| Kontrastförhållande | 10000 : 1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 105% |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Förare IC | Built-in S6E39A0 |
| Signalgränssnitt | MIPI (2 data lanes) , 40 pins |
| Inspänning | 1.8/3.0/3.8V (Typ.)(VDD/VCI/VBAT) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SAMSUNG SMD AMS429QC08.
SAMSUNG SMD AMS429QC08 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG SMD AMS429QC08 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG SMD AMS429QC08 eller andra SAMSUNG SMD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG SMD AMS429QC08-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD AMS429QC08 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SAMSUNG SMD AMS429QC08 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SAMSUNG SMD AMS429QC08 eller andra SAMSUNG SMD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SAMSUNG SMD AMS429QC08-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AMS429QC08"
- SAMSUNG SMD AMS429QC08
- AMS429QC08 datablad
- AMS429QC08-bild
- AMS429QC08 pris
- AMS429QC08-distributör
