B101UAN07.0 CELL

| Panelmodell | B101UAN07.0 CELL |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B101UAN07.0 CELL-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 135.36×216.576 mm |
| Översikt | 140.36×224.88×0 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 67% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Förare IC | COG Built-in TN51021 |
| Signalgränssnitt | MIPI (4 data lanes) , 45 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B101UAN07.0 CELL.
AUO B101UAN07.0 CELL är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B101UAN07.0 CELL pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B101UAN07.0 CELL eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B101UAN07.0 CELL-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B101UAN07.0 CELL är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B101UAN07.0 CELL pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B101UAN07.0 CELL eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B101UAN07.0 CELL-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B101UAN07.0 CELL"
- AUO B101UAN07.0 CELL
- B101UAN07.0 CELL datablad
- B101UAN07.0 CELL-bild
- B101UAN07.0 CELL pris
- B101UAN07.0 CELL-distributör

