B150XG02

| Panelmodell | B150XG02 |
|---|---|
| Panel varumärke | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B150XG02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.1×228.1 mm |
| Översikt | 317.3×242×6.4 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 18/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AU Optronics B150XG02.
AU Optronics B150XG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AU Optronics B150XG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AU Optronics B150XG02 eller andra AU Optronics LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AU Optronics B150XG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AU Optronics B150XG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AU Optronics B150XG02 eller andra AU Optronics LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AU Optronics B150XG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B150XG02"
- AU Optronics B150XG02
- B150XG02 datablad
- B150XG02-bild
- B150XG02 pris
- B150XG02-distributör

