B156HW03 V0

| Panelmodell | B156HW03 V0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B156HW03 V0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Översikt | 359.5×223.8×4.1 mm |
| Formstil | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B156HW03 V0.
AUO B156HW03 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B156HW03 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B156HW03 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B156HW03 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B156HW03 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B156HW03 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B156HW03 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B156HW03 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B156HW03 V0"
- AUO B156HW03 V0
- B156HW03 V0 datablad
- B156HW03 V0-bild
- B156HW03 V0 pris
- B156HW03 V0-distributör
