CLAA150PA01 V.2

| Panelmodell | CLAA150PA01 V.2 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150PA01 V.2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Transmissive |
| Aktivt område | 304.5×228.375 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAA150PA01 V.2.
CPT CLAA150PA01 V.2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA150PA01 V.2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA150PA01 V.2 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA150PA01 V.2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA150PA01 V.2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA150PA01 V.2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA150PA01 V.2 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA150PA01 V.2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAA150PA01 V.2"
- CPT CLAA150PA01 V.2
- CLAA150PA01 V.2 datablad
- CLAA150PA01 V.2-bild
- CLAA150PA01 V.2 pris
- CLAA150PA01 V.2-distributör

