CLAA215FA01 V2

| Panelmodell | CLAA215FA01 V2 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 V2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×268.11 mm |
| Översikt | 495.6×292.2×17.5 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAA215FA01 V2.
CPT CLAA215FA01 V2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA215FA01 V2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA215FA01 V2 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA215FA01 V2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 V2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA215FA01 V2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA215FA01 V2 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA215FA01 V2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAA215FA01 V2"
- CPT CLAA215FA01 V2
- CLAA215FA01 V2 datablad
- CLAA215FA01 V2-bild
- CLAA215FA01 V2 pris
- CLAA215FA01 V2-distributör

