CLAB215FA06 CW

| Panelmodell | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA06 CW-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktivt område | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Bezel Area | - |
| luminans | 0 cd/m² |
| Visa riktning | 6 o'clock |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Plattjocklek | 0.50+0.50 mm |
| Support Färg | 16.7M |
| Vikt | - |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Skiss Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Respons tid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| transmittans | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ljuskälla | No B/L |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Strömförsörjning | 5.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAB215FA06 CW.
CPT CLAB215FA06 CW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAB215FA06 CW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAB215FA06 CW eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAB215FA06 CW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAB215FA06 CW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAB215FA06 CW eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAB215FA06 CW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- CLAB215FA06 CW datablad
- CLAB215FA06 CW-bild
- CLAB215FA06 CW pris
- CLAB215FA06 CW-distributör

