CLAG024G201C0

| Panelmodell | CLAG024G201C0 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAG024G201C0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 48×35.685 mm |
| Översikt | 52.4×43.56×1 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | , CIE1931 45% |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Förare IC | Suggest OTA5182A |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAG024G201C0.
CPT CLAG024G201C0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAG024G201C0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAG024G201C0 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAG024G201C0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG024G201C0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAG024G201C0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAG024G201C0 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAG024G201C0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAG024G201C0"
- CPT CLAG024G201C0
- CLAG024G201C0 datablad
- CLAG024G201C0-bild
- CLAG024G201C0 pris
- CLAG024G201C0-distributör

