CLAP080NA12 CW

| Panelmodell | CLAP080NA12 CW |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAP080NA12 CW-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 176.64×99.36 mm |
| Översikt | 189.4×114.5 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3/9.6/21/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAP080NA12 CW.
CPT CLAP080NA12 CW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAP080NA12 CW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAP080NA12 CW eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAP080NA12 CW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAP080NA12 CW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAP080NA12 CW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAP080NA12 CW eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAP080NA12 CW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAP080NA12 CW"
- CPT CLAP080NA12 CW
- CLAP080NA12 CW datablad
- CLAP080NA12 CW-bild
- CLAP080NA12 CW pris
- CLAP080NA12 CW-distributör

