CMG23C1-T0
| Panelmodell | CMG23C1-T0 |
|---|---|
| Panel varumärke | CASIO |
| descrition | CSTN-LCD ,2.3 inch, 120×110 |
| Paneltyp | CSTN-LCD |
| CMG23C1-T0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | STN |
| Aktivt område | 46.835×35.17 mm |
| Översikt | 60×47.5 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 28 : 1 (Typ.) |
| Visa färger | |
| Respons tid | 160 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 30/30/10/35 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | No B/L |
| Signalgränssnitt | Parallel Data (1ch, 6-bit) , 22 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CASIO CMG23C1-T0.
CASIO CMG23C1-T0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CASIO CMG23C1-T0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CASIO CMG23C1-T0 eller andra CASIO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CASIO CMG23C1-T0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CASIO CMG23C1-T0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CASIO CMG23C1-T0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CASIO CMG23C1-T0 eller andra CASIO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CASIO CMG23C1-T0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CMG23C1-T0"
- CASIO CMG23C1-T0
- CMG23C1-T0 datablad
- CMG23C1-T0-bild
- CMG23C1-T0 pris
- CMG23C1-T0-distributör

