G185HAN01.1

| Panelmodell | G185HAN01.1 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| G185HAN01.1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Visningsområde | 409.86(W)×230.4(H) mm |
| Översiktstorlek | 430.4(W)×254.6(H) ×12.5(D) mm |
| ljusstyrka | 500 cd/m² (Typ.) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Visa färger | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Frekvens | 60Hz |
| Vikt | 1.20Kgs (Typ.) |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | 412.56(W)×233.64(H) mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Respons tid | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lamptyp | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO G185HAN01.1.
AUO G185HAN01.1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO G185HAN01.1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO G185HAN01.1 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO G185HAN01.1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO G185HAN01.1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO G185HAN01.1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO G185HAN01.1 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO G185HAN01.1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "G185HAN01.1"
- AUO G185HAN01.1
- G185HAN01.1 datablad
- G185HAN01.1-bild
- G185HAN01.1 pris
- G185HAN01.1-distributör

